HAKKIMIZDA

Can Gengönül Design olarak; yatın iç ve dış tasarım aşamalarında konsept tasarımları, gemi inşaa mühendislik hizmetleri ve iç tasarım imalat projeleri (imalat mühendisliği) hizmetlerini  sağlarız.

 

Gelişmekte olan ilk tasarım konsepti ile müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Bu hizmeti; tasarım ikonlarındaki çeşitli seçeneklerin yanı sıra, genel yat hacmini ve ebatlarını oluştururken göz önünde bulundurmak için kullanırız. Mega yat ve süper yat yapım aşamaları belirli bir süre aldığından geleceğin tasarım ikonlarını da belirlemede öncü rol oynarız.

 

Eğer müşteri takip ettiği teknenin şekli hakkında kararsızsa Can Gengönül Design olarak, tekli ve çoklu kabuk çeşitlerindeki olasılıkları daraltmak için açıklamalar yaparak müşteriye yardımcı oluruz. Proje geliştirmenin erken aşamalarında, müşterilerimiz potansiyel yatırımcılar ve tersanelerden elde edilmiş çıkarları bir araya getirmek amacı ile bir konseptin örneğinin açıklanması için bu hizmetten bütünüyle faydalanırlar.

 

Bu hizmetleri sunarken, medyanın çeşitliliğini kullanarak; elle çizilmiş kroki perspektifler, bilgisayar tarafından oluşturulmuş görseller (renderlar) kullanırız. Bu hizmetleri sağlarken, iç mekan ve dış mekanla ilgili olarak da yüksek kaliteli bilgisayar animasyonları üretiriz.

HİZMETLERİMİZ

Refit

Detaylı Tasarım İmalat Projeleri

(İmalat Mühendisliği)

3D Görselleştirme ve Animasyon

 

Genel Yerleşim Planlaması

İç Tasarım

Dış Mekanların Tasarımları ve Mobilya Planlaması

Komple Proje İdaresi ve Şantiye Denetimi (Tasarım Yönetimi)

Elle Çizilmiş Taslak Görseller

Detaylı Materyal Seçimi

 

Yenilikçi Konsept Tasarımı

Kabuk Tasarımı

İLETİŞİM

Esenkent Mahallesi Kahraman Sokak

No: 2/10 Maltepe / İstanbul

www.cangengonuldesign.com

info@cangengonuldesign.com

Yakacık V.d : 63847153322

+90 536 352 56 90

© 2014  designed by  cem gengonul